Egyszerűen rohan az idő! Hiába tudja a szívem, mit kellene tennem, a mindennapok elsodornak és pont a lényeges dolgok szorulnak háttérbe. Vasárnap délután támadt egy jó ötletem:
Hétfőn kivittem a Dédiket az építkezésre, lássák honnan indul, merre halad. Az idő nekünk kedvezett, Magdi dédit is meg tudtuk látogatni. Szuper volt az együtt töltött idő, sajnálom, hogy Sándor nem tudott velünk jönni, pótoljuk! Nagyikáim! Köszönöm!
No comments:
Post a Comment