Ha a blogotokon egymás után írom a megjegyzéseket OK. De ha átkapcsolok máshová és visszajövök nézni a képeket és újra megjegyzést akarok írni, újra be kell jelentkezni a Google-ba....Eszem a Mozilla Firefox-ot, vagy nem ez a felelős? Millió puszival, Mária N.
3 comments:
Gyönyörűek a tökök, ügyesek vagytok!!
Hol csináltátok, kikkel? Millió puszi, élveztem én is a látványt! Mária N.D.
Ha a blogotokon egymás után írom a megjegyzéseket OK. De ha átkapcsolok máshová és visszajövök nézni a képeket és újra megjegyzést akarok írni, újra be kell jelentkezni a Google-ba....Eszem a Mozilla Firefox-ot, vagy nem ez a felelős?
Millió puszival, Mária N.
Nagyon jó program volt, Alíz még egy héttel később is kérte, hogy tegyünk gyertyát a tökbe! köszi István
Post a Comment