Tuesday, November 1, 2011

Tök faragás










Vasárnap tartottuk ezt az izgalmas, remek délelőtti programot, azóta csodáljuk az esti fényeket.

3 comments:

Mária N.D. said...

Gyönyörűek a tökök, ügyesek vagytok!!
Hol csináltátok, kikkel? Millió puszi, élveztem én is a látványt! Mária N.D.

Mária N.D. said...

Ha a blogotokon egymás után írom a megjegyzéseket OK. De ha átkapcsolok máshová és visszajövök nézni a képeket és újra megjegyzést akarok írni, újra be kell jelentkezni a Google-ba....Eszem a Mozilla Firefox-ot, vagy nem ez a felelős?
Millió puszival, Mária N.

I said...

Nagyon jó program volt, Alíz még egy héttel később is kérte, hogy tegyünk gyertyát a tökbe! köszi István