Saturday, November 1, 2008

Ágiéknál

Végy 2 "nagy"-ot, (egy nagynénit, egy nagybácsit), 3 unokatesót (Fanni, Bálint, Barni), 3 unoka(p)öcsit (Boldi, Árcsi, Berci), egy nővért (Dóri), a férjed (Zsolti), a lányod (Panni) és garantáltan hangzavar lesz!


















Ági és Gábor kitalálták, hogy megkönnyítve helyzetünk elvisznek magukhoz. Gábor értünk jött (ez olyan kedves volt tőle), az összes gyereket bepakoltuk, (köszönjük a második kerületi rendőröknek, hogy nem volt ellenőrzés az utakon, mivel volt aki ülés nélkül, ki kézben, ki kendőbe csavarva utazott) .

Azt gondolnám, hogy már nem tudnak megnőni az unokatesók, de erre rácáfolok. Csak pislogtam az új információktól, hogy Bálint a Gór-Nagy Mária mellett, az Operettbe is jár táncolni, Fanni énekből érettségizik (úúúú... már érettségizik) és Barni már nem jár a Francia Iskolába. Nagyon jól sikerült a délután és mindenkivel sikerült beszélgetnünk!!! Kézről kézre jártak a legkisebbek, Boldi végig golyós játékozott Barnival, Árcsi bújócskázott.
Hazafelé Árcsi navigált:

-Gyorsabban Solti, gyorsabban...
Dóri említette a blogukon, hogy miért szerettünk, az Árvácska utcában aludni, amikor még picik voltak az unokatesók és milyen jókat társasoztunk, teáztunk, beszélgettünk.
Ezek, nagyon szép emlékek...

No comments: