Tuesday, October 21, 2008

Vasárnap délután








Vasárnap délután a szép időt kihasználva a Velencei-tó partján sétáltunk, hekkeztünk. Pannit a csomagtartóban pelusoztam át.

1 comment:

Anonymous said...

Jaj Eszti!!!
Ez a csomagtartós kép???!!! Egyébként nem rossz ötlet, csak a reflexek......

csók a család