Monday, January 12, 2009

Vendégségben


Panni az első igazi vendégeskedést a Kereszteknél kezdte, ahova hétvégén hivatalos volt az egész Pálinkás Család! Őri Dóri megmutatta hogyan kell igazi tárkonyos levest csinálni és a sajtos husi is megállta volna egy étlapon a helyét. Zsoltival a szalonban festettünk, polcot szereltünk, zárat javítottunk, lépcsőt renováltunk, rendet raktunk, így késve érkeztünk, talpig festékben. Panni épp Zotyáék ágyán szunyókált, mikor megérkeztünk. Olyan jó volt Dóriéknál! Végre olyan nagy lett Panni, hogy vendégségbe lehetett vinni. Györgyi néniékkel hazamentünk, egy szoptatás és jó éjt puszi után visszatértem. Azon gondolkodtam az úton, hogy van egy édes, imádni való kislányunk, akivel szuper minden nap (na jó, majdnem minden), persze nagy lemondásokkal jár a gyermek vállalás, de ilyen gondoskodó, segítőkész nagyszülők mellett... Hétvégén a Pálinkás Nagyszülők segítenek, hétköznap Anyukám, így aztán a kezdeti nehézségeknek már emlékük sincs!

No comments: