Wednesday, January 14, 2009

Napjaink

Zsolti Angliában hétfő óta... A reggeli szopikhoz én hozom ki Pannit, nem horkol senki mellettem, egyedül fürdetek, nincs aki este kinyitja az ajtót és bekiabál, hogy "Sssziasssssssssssssssztok Csajok!" Na nem baj, majd csak hazajön...



Nagy ön sajnálatomban kitaláltam, hogy meglátogatom Timit (27) :), Vincét (3), Lőrincet (4hó).
Tündériek voltak! Vince Pannival játszott (kukucsosat), Lőrinc minta babaként viselkedett, így, mi Timivel beszélhettünk. Hazaindulásunk előtt Vince vallomást tett:

"Én szeretlek Panni!"

Ennyi kell egy anyai szívnek, máris úgy néztem ki, mint egy kötőhártya gyulladásos :)

Panni csak elaludni nem akart, de azon kívül eljátszogatott és csábította a Fiúkat!

No comments: