Nagy ön sajnálatomban kitaláltam, hogy meglátogatom Timit (27) :), Vincét (3), Lőrincet (4hó).
Tündériek voltak! Vince Pannival játszott (kukucsosat), Lőrinc minta babaként viselkedett, így, mi Timivel beszélhettünk. Hazaindulásunk előtt Vince vallomást tett:
"Én szeretlek Panni!"
Ennyi kell egy anyai szívnek, máris úgy néztem ki, mint egy kötőhártya gyulladásos :)
Panni csak elaludni nem akart, de azon kívül eljátszogatott és csábította a Fiúkat!
No comments:
Post a Comment