Monday, January 12, 2009

Csütörtöki vacsora

Nagyvadász elment halászni, megfogta, hazavitte, megsütötte, Namu megkörítette sok finom salátával és a Család mindemegette!

Az esti fürdésnél, hárman voltunk a kádban, Boldival barkobáztunk, aki azonnal új szabályokat állított fel. Jó volt újra a Zöldkőben aludni!

No comments: