Nagyvadász elment halászni, megfogta, hazavitte, megsütötte, Namu megkörítette sok finom salátával és a Család mindemegette!
Az esti fürdésnél, hárman voltunk a kádban, Boldival barkobáztunk, aki azonnal új szabályokat állított fel. Jó volt újra a Zöldkőben aludni!
No comments:
Post a Comment