

Ha eszünk, kierőszakol magának pár (jó pár) falatot, egymáshoz, földhöz üti a tárgyakat, két kezét fogvapróbál sétálni, pakol, rámol, már az alvás is sokat javult, vissza tud aludni éjszaka (nem mindig), nyakunkhoz bújik, ölel, mosógépet nézünk Mama ölében, se állva, se ülve nem borul el, óvatos, ledönti a várat, szeret hintázni, mindent megrág, tapsol, magától is és ha mondjuk, hogy tapsi-tapsi, érti a kérem, köszönöm, tessék szavakat (bár ezt ma próbáltuk először, tehát még csak egyszer) imádni való kis Bogyó!!! Magyaráz, nem szereti a járókát, a fal mellett úgy halad, mint a pókember, rácuppan, és oldalaz, közben sikítozik... Egy élmény...


2 comments:
Jaj Eszti!!!Én már úgy vágyom, hogy élőben is megcsodálhassam Panni legújabb kunsztjait! Neked kellett volna előbb családot alapítani, úgy több időm lett volna babázni Pannival és a tesóival, azzal a nyolccal :-)!
Ha elűztük a vírusokat, várunk Titeket!!!!
csók a család
Imádom ezt a leányt. Ne kényeztessétek túlságosan. Millió puszi, Mária N.D.
Post a Comment