Megvannak a képek a szövegekhez, de sajnos, valami oknál fogva nem tudom feltölteni őket!
Ezeket a képeket, a kacsarétről loptam :)
1 comment:
Anonymous
said...
Csatlakozom! Olyan jó együttlátni a csapatot, a fiúk odavannak Panniért,no meg a nagynéni is olvad a kis amazon társaságában! Puszi Nektek és jó utat, megfelelő hőmérsékletet Panninak és a pályának!
1 comment:
Csatlakozom! Olyan jó együttlátni a csapatot, a fiúk odavannak Panniért,no meg a nagynéni is olvad a kis amazon társaságában!
Puszi Nektek és jó utat, megfelelő hőmérsékletet Panninak és a pályának!
Post a Comment