Immáron 82. születésnapját ünnepelhettük Sándornak!
Namu, Nagy Vadász, Áronnal kiegészülve hatalmas virággal lepték meg az Ünnepeltet, később mi is csatlakoztunk a koccintásra! A gyerekek sem tétlenkedtek,
Árcsi itatta
Pannit és amikor
Panni elfordult ("köszönöm
Árcsi, most már elég"), Áron odaszólt, hogy "
hééééé,
hahóóó itt a finom
innijó!" és készségesen segítette a csőrös pohár tartalmát
Pannus pocakjába juttatni! Ledöntöttünk egy hatalmas várat (amit üres krémes dobozokból raktunk össze),
Pannit ismertettük az új babájával (köszi Nagyi), és emeletes buszt kerestünk.
Egy baj volt csak: "jó társaságban repül az idő"
Drága Nagypapám! Isten éltessen sokáig!
1 comment:
Örültem, hogy itt voltatok. Aranyosak a képek. Tudok már megjegyzést küldeni. Puszi, Mária
Post a Comment