Saturday, March 14, 2009

Boldog Születésnpot Sándor dédi!

Immáron 82. születésnapját ünnepelhettük Sándornak! Namu, Nagy Vadász, Áronnal kiegészülve hatalmas virággal lepték meg az Ünnepeltet, később mi is csatlakoztunk a koccintásra! A gyerekek sem tétlenkedtek, Árcsi itatta Pannit és amikor Panni elfordult ("köszönöm Árcsi, most már elég"), Áron odaszólt, hogy "hééééé, hahóóó itt a finom innijó!" és készségesen segítette a csőrös pohár tartalmát Pannus pocakjába juttatni! Ledöntöttünk egy hatalmas várat (amit üres krémes dobozokból raktunk össze), Pannit ismertettük az új babájával (köszi Nagyi), és emeletes buszt kerestünk.
Egy baj volt csak: "jó társaságban repül az idő"

Drága Nagypapám! Isten éltessen sokáig!

1 comment:

Mária N.D. said...

Örültem, hogy itt voltatok. Aranyosak a képek. Tudok már megjegyzést küldeni. Puszi, Mária