pálinkás jó reggelt!
Thursday, December 3, 2009
fejlesztés
Harmadik hónapja járunk egy készségfejlesztő játszóházba, ahol nagyon jó dolgokat tanulhat az anyuka :) 4-en vannak egy csoportban, Panni fújja a neveket (Máté, Borcsi, Lizi) és a Picik nagyon élvezik az együtt játékot.
No comments:
Post a Comment
Newer Post
Older Post
Home
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment