pálinkás jó reggelt!
Sunday, December 13, 2009
Panni mint sztájliszt... :)
Van stílusa :)
Egyedül felvette a csizmáját (a képen látszik, hogy kacsaláb :)), kivett egy nyári sapit a fiókból, felvette, a tükör előtt pipiskedett és közölte:
-Mama! Panni csini!"
1 comment:
Mária N.D.
said...
Csodás képek! M.D.
December 15, 2009 at 10:29 AM
Post a Comment
Newer Post
Older Post
Home
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
1 comment:
Csodás képek! M.D.
Post a Comment