Thursday, December 3, 2009

kedvencek

"Mama, még egyszer..."
"tessék Nyuszikám..."- néha nyuszinak becézem
"nyisd, nyisd, nyizzzzzsd!"
"Postás bácsi elsétált", bezzeg, amikor Apa kérdezte, azt válaszolta: "fekszik", huhh...
Vaki-Vakond,
tessék-kérem :)

A ragozás nagyon megy, szépen használja a jelen, múlt időt, sok 3 szavas mondatot mond, mesél a könyvből (elveszett a cica, kacsa tóban fürdik)

Motorozás közben:

-P: "Mama, Panni, motor vásárol..."
-M: "és mit veszünk?"
-P: "kenyér, keksz, bani (banán), süti sok-sok"

No comments: