Wednesday, June 15, 2011

Nagy szájú

az áfonyás süti úgy jó, ha jól lenyomkodjuk az áfonyát a tepsi aljára :)


Manikűrös mamiként, egyáltalán nem csodálkozom, hogy minden izgatja az én édes kis Pannikámat, ami ehhez a téma körhöz kapcsolódik. Meglepetésből vettem 3 tégely szárított virágot, amit egymásnak operáltunk a lakkba és ott pompázik kezünkön, lábunkon... A nagy igyekezet közepette Panni a következőt mondta:


-ha ezt Apám meglátja beájul!




Panni valamit huncutkodott, mire a Mamám rászólt, a válasz:


-Namu, azt hiszem süket vagok!




-még soha életemben nem láttam... hát ez az a mondat, amit mindenhez használ, én meg imádom!!! Pannikám az lassan 3 év, az a soha életemben :)


-pfúúúúj, büdös a szád! na mi van, ez nem tetszik Neked, ugye?


-mindjárt berosálok!




No comments: