Sunday, June 5, 2011

Tyűűűű de rég frissítettünk...

Kezdjük az áprilisi hónappal:
Panni a hónap elejétől egyedül alszik el (vagyis képes rá, mert van amikor mi altatjuk, vagyis Ő minket:)) , ezt kifejtetném:
Egyik este, már olyan mérges voltam, hogy közel 1 órája altatom, kijöttem és azt mondtam, hogy csak akkor megyek vissza, ha elég ideig tartja csukva a szemét és BEJÖTT :)))), úgy aludt 5 perc múlva, mint a bunda... Azóta már megbeszéltük, hogy az oviban is egyedül kell majd elaludni és aki nem hord pelust az nagylány és a nagylányok is egyedül alszanak el. Apropó pelus: egyik reggel felkelt, nem kérte, inkább bugyit, azóta csak bugyizunk :), ez is április elejéhez köthető.
Zsoltival Nizzában töltöttünk 4 fantasztikus napot, ami már nagyon szükséges volt, addig Panni a Nagyival és Papával bulizott, Andival töltött egy délelőttöt az iskolában, amit azóta is emleget. Húsvétot Bikalon töltöttük, Petra, Domci és a Szülők társaságában.

No comments: