Monday, June 20, 2011

Boldog 3. szülinapot Édesem!



















Hónapok óta beszéljük a kívánság listát Pannival, első helyen egy rózsaszín, hello kittys bicikli állt. Mivel Apu, ma, a jeles napon csak későn érkezik haza,tegnap elő ünnepeltünk parfé tortával, ajándékkal. Aztán lementünk és bicikliztünk kifulladásig, a programnak, csak az eső vetett véget. Még egyeztetni kell a "nagy" szülinapozást, ígérem mindenkit időben értesítünk :)
BOLDOG 3. SZÜLETÉSNAPOT PANNI, most indulunk az Elevenparkba és játszunk egy hatalmasat!

1 comment:

Mária N.D. said...

Milyen biztosan ül a biciklin, mint a lovon. Gratulálunk mi is. Puszival, Mária és Sándor D.D.