Lakásunk minden szabad pontját belakom, bepakolom, mert már elég szűkösen vagyunk. Az erkélyünk a kedvenc helyszín, kb 4 nm, amit maximálisan kihasználunk. Kiváló labdázásra, esti mesélésre, eper gondozásra, paradicsom ültetésre, medencézésre és közben még a szárító is elfér.
1 comment:
Nagy örömmel olvassuk a régen várt sorokat és gyönyörködünk a képekben. Sándor egészen odavan! Csuda kis leányotok van!!!Puszi, nézem tovább.
M.N.D.
Post a Comment