Tuesday, November 1, 2011

A cica...


Az építkezésen állandóan van egy kis vendég, aki amint nyílik az ajtó besurran, ha kirakom a garázsból, bemászik a konyha ablakon és van aki ezt nagyon élvezi.

3 comments:

Mária N.D. said...

Csak nem a Ti építkezésetek előtt van Panni a cicával. Le vagyunk maradva!!! Mária és Sándor

vp said...

Olyan gyönyörű ez a Panni!!!! Olyan szép, ahogy hátulról süti a haját a nap, és olyan szelíd az arca...
Igazi légies tündérlány!

a szerk.: Eszti és Zsolti said...

A képen a szembe szomszéd háza, nekik már jó... :) pussz