Tuesday, November 1, 2011

Cumicumicumi




Szóltunk a Mikulásnak, hogy jöjjön, rakjon a kis csizmába Celestia Hercegnőt, (erről Anya már gondoskodott) cserébe amikor érkezik a kis csizmában megtalálja a cumikat, amiket magával vihet (erről Panni fog gondoskodni).

3 comments:

Mária N.D. said...

Nagyon várom a Miklulást! Így legyen, Mária és Sándor

vp said...

Miklásból mumust.....:-)))

a szerk.: Eszti és Zsolti said...

:))))))