Hol rendelkezik a kis főnök? Csak nem az új házatok táján? Látni szeretném én is. P.M.D.N.
:) Jövő héten nem jöttök ki Nagyi? Van fűtés, juhéééééééééé!
Post a Comment
2 comments:
Hol rendelkezik a kis főnök? Csak nem az új házatok táján? Látni szeretném én is. P.M.D.N.
:) Jövő héten nem jöttök ki Nagyi? Van fűtés, juhéééééééééé!
Post a Comment