Tuesday, November 4, 2008

Panni és Berci

Akadt nézőközönség bőven... Dóri kattogtatott, mi meg Namuval csodáltuk Őket!







Hmmmmmmm... :)

4 comments:

Anonymous said...

Esztikém!!! Az inceszt lenne, de tény, hogy tündériek. Innen üzenném a Nagyvilágnak, hogy Panninál csajszisabb kisasszonnyal még nem találkoztam. A combik meg tündériek, bár van mit leadni az első randiig!!! :-))))
pusszant a Nagynéni (hűűűű, de fura....)

a szerk.: Eszti és Zsolti said...

Drága Nővérem! A hmmm... sóhajtásom, arra irányult, milyen édesek, ha hallottad volna megtörés, dallam, görbe nélküli, csak egyszerű egyre elhalkuló hmmm volt... Hol jááár az eszed? :) Még szerencse, hogy 10 nap után hazaért Vp sógor! :)

a szerk.: Eszti és Zsolti said...

Drága Nővérem! A hmmm... sóhajtásom, arra irányult, milyen édesek, ha hallottad volna megtörés, dallam, görbe nélküli, csak egyszerű egyre elhalkuló hmmm volt... Hol jááár az eszed? :) Még szerencse, hogy 10 nap után hazaért Vp sógor! :)

Anonymous said...

Fiús anyuka vagyok, és Pannit elfogadnám menyemnek, csak ugye ezek a fránya korlátok....
Azért unokahugicának is kiváló!
Ja és az első randit természetesen nem Bercivel gondoltam, bár elküldöm a 3 srácot testőrnek. (Panni legnagyobb örömére ... :-))
csók a család