Tuesday, November 25, 2008

Panni hangja

Külön bejegyzést ér Panni kommunikációja, ami félelmetes (szó szerint). Ha valmi tetszik neki kacag, gőgicsél, heőőőzik, hipf, ütyfp, ipf... hatalmasakat sóhajt, le fel játszik a hangjával, a barátaival cseveg, de ha begorombul... Sikít. visít, olyan hangon, hogy az Anyukák jó tanácsa : -"Egy picit hadd sírjon"-t lehetetlen teljesíteni. Ma az orvosi rendelőbe szólított le egy Mami és gratulált, azt mondta, még nem hallott ilyet... pedig Anyukám csak öltöztette a Hercegnőt. Amint teljesítem az akaratát, kicsit alább hagy a hangoskodással, utána még percekig hüppög és panaszkodik... Elneveztem Hüpcsinek, na meg Sopinak (annyit sopánkodik).
Becenevei: Panni, Rozi, Pannus, Pancsuri, Pannovári, Babóka, Lajos (ez elé egy jelzőt szoktam tenni)

No comments: