Tuesday, November 4, 2008
Zöldkő
A Zöldkő utcában zajló életet, úgy tudnám jellemezni, hogy reggel csendes, mindenki oviba megy, de délutánra beindul az élet! Hat házban egymás mellett vannak a kb. egy idős gyerekek, akik együtt rohangálnak, bicikliznek, játszanak, míg a szülők is jól érzik magukat egymás társaságában! Reggel kendőbe csavartam Pannit, buszra szálltunk és átmentünk Anyuékhoz, ahol Dóri a két Picivel volt. Hatalmasat sétáltunk, játszottunk a gyerekekkel, elmentem Boldiért az oviba, ahol legnagyobb meglepetésemre még aludt. Szilvia (az óvónéni) tanácsára odabújtam mellé és finoman elkezdtem ébresztgetni. Amikor már egy picit magához tért, az ölembe kuporodott, átölelt és még így pihentünk 5 percet! Na ezt az érzést százszor próbáltam megfogalmazni, de nem megy :) Az én kis lópokrócom ,a legfinomabb puha polárrá változott arra a pár percre. Amint odaértünk a kocsihoz, Boldi jelezte, hogy ez így nem jó... Árcsi kocsiülését sikerült elvinnem... OOooo...
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment