Esztikém, próbálok küldeni üzenetet. M.D.
Örülök, hogy most elment az üzenet a tanárnőnk segítségével. Egyedül is majd próbálkozok. M.D.
Sokat gondolok Rátok, hiányoztok, szépek a képek Panniról és jó a szövegetek. M.D.
Gratulálok magamnak, ugye Ti is!!!M.D.
Végre Nagyikám! Isten hozott a kommentelők között! Szuper vagy! Gratulálok! Ha az olvasó, nem tudná, az M.D. monogram Mária Dédit takar!!! Ti is hiányoztok, de jövő héten teszünk ellene :)
Post a Comment
5 comments:
Esztikém, próbálok küldeni üzenetet. M.D.
Örülök, hogy most elment az üzenet a tanárnőnk segítségével. Egyedül is majd próbálkozok. M.D.
Sokat gondolok Rátok, hiányoztok, szépek a képek Panniról és jó a szövegetek. M.D.
Gratulálok magamnak, ugye Ti is!!!M.D.
Végre Nagyikám! Isten hozott a kommentelők között! Szuper vagy! Gratulálok! Ha az olvasó, nem tudná, az M.D. monogram Mária Dédit takar!!! Ti is hiányoztok, de jövő héten teszünk ellene :)
Post a Comment