Wednesday, January 14, 2009

Panni üzenete Apának:

llllllll._Ű NBBBBBHZG G BÍTH5ZB RHW JLK vb iu k zjmgn gc ;oij9jo8h,

űd y bÍV, N njzzh2.

vagyis: Apa! Én nagyon jó vagyok!!!

5 comments:

Mária N.D. said...

Esztikém, próbálok küldeni üzenetet. M.D.

Mária N.D. said...

Örülök, hogy most elment az üzenet a tanárnőnk segítségével. Egyedül is majd próbálkozok. M.D.

Mária N.D. said...

Sokat gondolok Rátok, hiányoztok, szépek a képek Panniról és jó a szövegetek. M.D.

Mária N.D. said...

Gratulálok magamnak, ugye Ti is!!!M.D.

a szerk.: Eszti és Zsolti said...

Végre Nagyikám! Isten hozott a kommentelők között! Szuper vagy! Gratulálok! Ha az olvasó, nem tudná, az M.D. monogram Mária Dédit takar!!! Ti is hiányoztok, de jövő héten teszünk ellene :)