Friday, February 20, 2009

8 hónapos lett Csuri!!!







Híííí de nagy lány már a mi kis Babucink! Áll és körbe megy a járókában, illetve bármit körbe jár, ahova felkapaszkodik, da-da, ba-bbba, mmmma-ma (még nem tudja, hogy ezt milyen sokszor fogja mondani), na-nnna, dij, mij, kkkh, ezeket a szótagokat ismételgeti, ami úgy hangzik, mint ha egy vén asszony szitkozódna... Persze jó hangosan teszi mindezt! Csak állok vele szemben és hallgatom, ahogy magyaráz! Eszméletlen!

1 comment:

Anonymous said...

Én is elaléltam a csajtól, elképesztő iramba nyomja a fejlődést!!!!!
Váuuuuuuuuuuu, váuuuuuuuuuuuu, váuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!