Tegnap délután felhívtam Éva nagyit, hogy rúgja ki a pasikat, mert kendőbe kötöm Pancsót és rögvest indulunk hozzá! Nagyika, már rég nem látta pici Dédunokáját, de a műtétnek köszönhetően és a délutáni napfénynek, a hiányt orvosoltuk és Nagyikám, még az apró felálló hajacskában is gyönyörködhetett!!!
11-re mentünk Mária és Sándor dédihez, akiket elbűvölt Panni kedves közvetlensége. A Kisasszony, ügyesen ebédelt és beleevett a Mama rizsébe, játszott krémes dobozzal és gügyögött egy sort. Nagyika a főző tudományával jeleskedett, és egy újabb betörés elleni technikával bővült a tudomány :)
Panni kifáradt a vendégségben és fél 2-től 4-ig szundított egyet az erkélyen, mi is így tettünk!
No comments:
Post a Comment