Saturday, February 28, 2009
Domcsi és Panni
A héten, egy szép napot tölthettünk Domcsival és Krisztivel. Nem kellett sokat várni a feloldódásra, amint letettük a gyerekeket a földre, egymás csőröspoharához nyúltak és elkezdték vadul inni :), sok édes dolog volt: egymás felé másztak teli mosollyal a szájukon, de elkerülték egymást, (Krisztivel csak néztük Őket és hatalmasakat röhögtünk) ebéd előtt hintáztak egy nagyot, ami nagyon tetszett a két kis Kókusznak, ebéd után 2 órás szundi! A legaranyosabb az volt, amikor bent játszottak a nappaliban, míg mi ebédet melegítettünk, amikor észre vették, hogy nem vagyunk a közelben (csak látó távolságban), mint 2 robotkutya másztak egymás mellett és siettek a Mamikhoz :) Kedden úszni visszük Őket :) Hát, nagyon cukik voltak így együtt!
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment