pálinkás jó reggelt!
Monday, November 23, 2009
Maci
A macink Németországból érkezett, némi "altatást segítő" funkcióval.Panni rákapott a horogra :)
Észre sem fogja venni, hogy csak Ő meg a maci, meg az ágy... és már viszik is az álommanók...
M:-Panni, szereted a macit?
P: -Szeret...
én meg imád ezt a kis Tündérkét!!!
1 comment:
Mária N.D.
said...
Lehet is nagyon!M.D.
November 23, 2009 at 9:21 AM
Post a Comment
Newer Post
Older Post
Home
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
1 comment:
Lehet is nagyon!M.D.
Post a Comment