Monday, November 23, 2009

Maci







A macink Németországból érkezett, némi "altatást segítő" funkcióval.Panni rákapott a horogra :)
Észre sem fogja venni, hogy csak Ő meg a maci, meg az ágy... és már viszik is az álommanók...

M:-Panni, szereted a macit?
P: -Szeret...
én meg imád ezt a kis Tündérkét!!!

1 comment: