pálinkás jó reggelt!
Wednesday, November 25, 2009
Mit rajzojunk?
Mit rajzoljunk kérdésre, szép magyar
nyelvünk helyes használatával, az alábbiak a válaszok:
süsüt, fát, Apát Anyát, macit...
Leghosszabb, ma ebéd után:
-Süsü, ott kint, nincs itt...
Dagad az anyai máj...
No comments:
Post a Comment
Newer Post
Older Post
Home
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment