Wednesday, November 25, 2009

Tanyasijány

Délelőtt a Vadasparkban, meglátogattuk a "pici tanya" lakóit.
Simogattuk csacsit, nyuszit, a disznók lustálkodtak, a kecskék szemtelenkedtek, szuper program szép időben. Panni a motorral néha átlépte a fénysebességet, Dorcival élveztük a napot, a természetet és a csodálatot azon az édes hideg nózis pofikán...
Az állatok után indultunk a cross bajnokságon, :) , katica bogarat kerestünk, közben kekszet majszoltunk, indultunk haza, Panni már a kocsiban elaludt, ébredés nélkül tettem az ágyba, ahol már "álomország tengerpartján" lubickolt...















1 comment:

Mária N.D. said...

Kérünk ebből a közeli arcképből egy papírképet. Aranyos a szövegetek is. Köszönjük, puszival, Mária és Sándor D.D.