Thursday, November 5, 2009

Apa elutazott

Amióta beköszöntött az ősz, délután hamar sötétedik, nem tudunk játszózni. Kitaláltam, hogy ezeket a délutánokat töltsük kellemesen a konyhában és lepjük meg Apát a konyha remekeivel. Tegnap mézeskalácsot sütöttünk, próbálgatjuk a karácsonyi recepteket. Átmentünk a Zöldkőbe, ahol Berci Áron és Namu várt minket. Zene szerető család révén van legalább 3 furulyánk, pánsípunk, gitárunk, és tegnap megalakult a kis fúvós hármasunk, illetve Áron gitár szólóját hallhattuk. Édesek együtt a picik, Boldi úszás után jött és mesélt, csak mesélt, csak mesélt....












Ha Zsolti elutazik, csonka a család, az alattunk lakók nem értik, mi ez a halkság, hol vannak a lovak :) (ez majd egy külön bejegyzést érdemel) Panni nem érti, Apa miért nincs. Ma reggel kinyitotta a szemét, és a következő párbeszéd zajlott közöttünk:

-Apa???
-Apa elutazott, most nincs itt..
-Mhmmm... Süti?

Ezek után nem kellett gondolkodnom a reggelin...

Múlt hét eleje óta, mindent mond, két szavasokat is, szuper!!! (többek között ezt is :))

2 comments:

Mária N.D. said...

Gratulálok a dumás lányotokhoz!
Közlekedni is nagyon önnálóan tud.
Sok puszival, Mária és Sándor D.D.

Mária N.D. said...

Nahát ez a fúvós hármas is idetartozik, így "kommentálom" a látottakat. Esztikém ötleteidhez és a képekhez is gratulálok.
Aranyosak a gyerekek, Bercinek ugyan még a cumisüveg jobban áll a kezében. Gyakoroljatok, lesznek ezekből még zenei óvodások. Namut is jó pillanatban kaptad le.
Puszi mindenkinek, Mária