Legyen szó muzsikáról, hangszerről, rajzolásról (és minden más kézműves foglalkozásról), játékról, futkosásról, sok szülőről, még több gyerekről, a családi triónk nagyon élvezi, főleg, ha ez egyszerre megoldott. Ez egy vasánap délelőtti program, ahol a gyerekek táncolhatnak, nemezelhetnek, élvezhetik egymás társaságát, s mind ezt egy elég fura névvel illették a nagyközönség csak úgy ismeri: kőketánc... (www.marczi.hu)
Borongós vasárnapi délelőttünket itt töltöttük és állíthatom, nagyon jó döntés volt, még az ablakon kopogó esőt is elűztük egy kis moldvai és gyimesi muzsikával :)
(Video készült, nem sokára feltesszük)
No comments:
Post a Comment