










Panni, meleg pogácsával várta a Vendégeket...
Panni összefoglalója:
Mit hozott Pannikám a Mikulás?
-"Mikuás emmmment, Panni csokit, ammmát, banit, könvet, mesét, mazsit"
Kik jöttek hozzád?
-"Dédi, Tibi, Dóri, Tibi, Tibi, Tibi, no Dóri, Annya, Mikulás"
És a Boldi, Árcsi,
-"Becccci,"
Vépé, Nagyi , Papa, Namu, Nagyvadi, Keresztek, Edi, Bálint?
-ja :)
Mit énekeltünk a Mikulásnak?
-mekket hi.. :)
A Mikulásnak szemüvege, sapkája, és még milye volt Pannikám?
-ja :)
Szakálla.. Mit kérdezett a Mikulás?
-ja :)
Nem Panni, azt válaszoltad, azt kérdezte, hogy jó kislány voltál, igaz?
-"igaz..."
És igaz...
Több kép, részletes beszámoló kacsaréten :)

1 comment:
Örültünk a képeknek, jó volt látni a mosolygó Évát is. Köszönjük a vendéglátást, a pogikínálás is példás volt. Esztikém úgy nyüzsögtél, hogy csak kapkodtuk a fejünket és az ellátás is csodás volt. Jöjj el újra Mikulás! Mária Dédi is kéri.
Post a Comment