Thursday, March 31, 2011

Boldog Negyediket Áronom!





nem szeretnék más képeivel ékeskedni, de ez egy nagyon jó kis buli volt! köszönjük szépen!!!










és a legkedvesebb: TÁMTÁTÁÁÁÁÁÁM: :))))



Boldog Születésnapot még egyszer Árcsikám!

1 comment:

Mária N.D. said...

Micsoda képek, legszívesebben beleharapnék a csigába. Ügyesek vagytok. Jól sikerült a buli és aranyosak a gyerekek, no meg a szülők. A két apa teljes odaadása az ital töltése alatt! Sok boldog szülinapot Áronnak és rokonainak is.
Sok puszival, Mária N.D.
(Remélem most egyből elmegy a "comment".