Sunday, June 5, 2011

Lovasom

Minden héten meglátogatjuk a Petneházy lovardát, május utolsó hetében háromszor mentünk forduló ponthoz érkeztünk, megtört a jég, bennem az ütő megállt, Panni lovon lévő sétáltatását (fejnél szorosan fogott paci, hátán gyerek, séta, mintha babakocsizna) felváltotta a LOVAGLÁS . Sári (az edző) minden előzetes tájékoztatás nélkül futószárra tette Casht (a kedvenc ló '82-es évjárat) és beléptette ügetésbe, úgy hogy Pannika a hátán. A kis Lovas élvezte és kérte, hogy még-még, én nagyon megijedtem, na azóta is üget a Kisasszony!


1 comment:

Mária N.D. said...

Gratulálok a kis lovashoz!Szép hely, jó hely Petneház...További jó ügetést! Puszival egy büszke Dédi.