Wednesday, December 10, 2008

Ellátogatott hozzánk a Mikulás

A nagy hidegben, míg mi meleg kis házikóinkban készülünk a Karácsonyra, valaki a gyerekek kívánságait lesve, teli puttonnyal, halkan, rénszarvason érkezett... Panni jó baba lévén sok-sok bio almát, főzeléket, perselyt (értem a célzást Györgyi nagyi), házi málna szörpit, sok szépet és jót kapott, mellé egy kis virgáccsal!
Íme:

No comments: