Már fél éves a Nagylány!!! Ez idő alatt annyi minden történt!
Panni! Emlékszem, nem sokkal ezelőtt azt néztem, mikor lesz nagyobb a
combid egy csirkéénél, most meg már azt figyelem, hogyan eszed! Fantasztikus vagy! Eszméletlen mozgásod van (hasról hátra, hátról hasra fordulsz 12.22, hemperegsz, hátra felé már megy a kúszás), sokat játszol, akár társaság nélkül, képes vagy egyedül, sírás nélkül (ha Te is akarod) elaludni, nagy mestere vagy, hogyan kell beetetni Apát, és olyan,de olyan jó kedvű, kedves baba vagy! Bárki megállít az utcán minket, mosolyogsz, gagyogsz, egyszerűen megszédíted a
járó kelőket! Nagyon nagy dolog a Mamádnak lenni, olyan boldoggá teszel minket!

...de nagy ez a takaróóóóóóó...

...nem lehet elég korán kezdeni...
(csak a félre értés elkerülése végett: Ibolya hozzám jött, ilyenkor Panni is kap a jóból...)

...na így már egész Nagylányos...
No comments:
Post a Comment