Wednesday, December 31, 2008

Köszönöm Drágám!

Kicsi Csillagom! Köszönöm a szép ajándékod, ez volt a legnagyobb meglepetés...
Amikor úgy érzem, nem eszel elgete, és izgulok, hogy miért sírsz, minig elfelejtem, amit Dóri és Virág barátnőm, oly sokszor emleget:

"...csak lazán..."

Pannikám! Sok öröm és szerencse ért, az elmúlt 27 évben, de az biztos, hogy Te vagy a legjobb dolog, ami történhetett velünk...

No comments: