Kicsi Csillagom! Köszönöm a szép ajándékod, ez volt a legnagyobb meglepetés...
Amikor úgy érzem, nem eszel elgete, és izgulok, hogy miért sírsz, minig elfelejtem, amit Dóri és Virág barátnőm, oly sokszor emleget:
"...csak lazán..."
Pannikám! Sok öröm és szerencse ért, az elmúlt 27 évben, de az biztos, hogy Te vagy a legjobb dolog, ami történhetett velünk...
No comments:
Post a Comment