Thursday, December 11, 2008

Imádunk fürdeni...








3 hónapos koráig a mi Hercegnőnk nem nagyon volt oda ezért a vízes micsodáért, ahol valami lötybe kell belemászni, Apa, Anya mindent megtesz azért, hogy ezt még élvezzem is és utána jön az ellenség: az öltözködés. Inkább tűnt a füdés valami rémálomnak, mint sem jó kis esti játék lehetőségének... Aztán eljött az első közös pancsolás és egyre jobban kezdtük (mindannyian) élvezni. A kádban lehet hajósat játszani, bálnás vízi könyvet olvasni, fogdosni, harapgálni és úgy csapkodni a vízet, hogy közben megijedünk.
De jó játék lett ez a fürdés!

1 comment:

Anonymous said...

Hogy milyen gyönyörű ez a Pancsur baba???!!!!
Álom szépek ezek a szemek!
Még ilyen fürdős képeket, sokat-sokat!!!!!
puszi