Monday, March 2, 2009

Unokatesók



Imádom Őket együtt látni!

Megvannak a képek a szövegekhez, de sajnos, valami oknál fogva nem tudom feltölteni őket!

Ezeket a képeket, a kacsarétről loptam :)

1 comment:

Anonymous said...

Csatlakozom! Olyan jó együttlátni a csapatot, a fiúk odavannak Panniért,no meg a nagynéni is olvad a kis amazon társaságában!
Puszi Nektek és jó utat, megfelelő hőmérsékletet Panninak és a pályának!