Tuesday, May 12, 2009

Apa a zsebben

Hát igen.... elcsavarták a fejem....
Miután kilábltunk a nagy fül betegségből Panni nehezen szokott / szokik vissza a kiságyba és sokszor felébred esténkként. A szülök ennek eredményeképpen egyre inkább hasonlítanak Michael Jackson Thiller című video kipjében látható kripta szökevényekhez.
Egyik este Panni felébredt kb 3:00-kor és az a szokása, hogy mire beérek a szobába feláll a kiságyba, az ajtó felé fordul és "pityereg nem elhanyagolható decibellel". Most is így történt, de amint meglátott, azt mondta hogy Apa-apa!
Hát igen.....elcsavarták a fejem......

No comments: