Tuesday, May 12, 2009

Víkend :)










Minden hétvégén piknikezünk a szabadban, amik eszméletlen jól sikerülnek. A Hajógyárin Apával, Szentendrén Keresztanyával, Duna parton hekkezve :) Kopaszi-gáton, aki még nem volt, az ne hagyja ki!!! Györgyi nagyinak szóltunk, hogy varrjon nekünk egy nagy takarót, amire leheverehetünk többen is. A végeredmény egy full extrás 6 nm-es piknik takaró lett! Köszönjük!

No comments: