Sunday, May 17, 2009
Nyár avató...
Mint már sok éve, idén is Fiaink ünneplésre méltónak találták a nyár kezdetét! Ez a hétvége, leginkább a "máj építésről" szól, mint kulturális fejlődésről! Zsolti, Zotya, Sundin, Attila volt a kemény mag, később csatlakozott Ádám, Rács, Dani. Arról, hogy Ők mit csináltak a hétvégén, nem tudok nyilatkozni, (bár Zsolti szombat délben megesküdött, hogy 7 óta nem telt el olyan negyed óra, hogy ne ivott volna valami zamatosat :) ), mi Pannival, na meg a Dórikkal, Magdi dédivel cicát kergettünk "dédit" tanítottunk (még csak a "didi" megy, de haladunk), Beának a 30. szülinapjára ajándékot készítettünk, sokat sétáltunk és vasárnap Rózsáéknak a botanikus kertjében Panniztunk, immár Zsoltival és Zotyával... Ez a kert egy külön bejegyzést érdemel, a növények, rózsák, zöldségek, fák szépségét, a hangulatot, szemtelenség lenne leírni, ezt látni kell, mivel nincs megörökítve, "kénytelenek" :) leszünk, újra meglátogatni Őket! Rózsa főztje után, nem csoda hogy Panni elfordult az bébi-papitól, inkább a fincsi bab levest, fasírtot, krumplipürét választotta! Van ízlése a Leányzónak...
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment