Tuesday, May 12, 2009

Füles

Nap közben 5 óra alvás, aztán este 6-tól reggel 7-ig, megint alvás, (közben kétszer "álometettem"), már tudtam, hogy baj van...

A baj neve: otitis media,

vagyis középfül gyulladás :( ... Panni átköltözött az ágyunkba :) Tekergés ezerrel...
Valószínűleg gyógypárnánk van, mert ha Panni ,a miénken hajtja álomra buksiját, akkor tünetmetes és nincs sírás! Kíváncsi vagyok, ha betennénk a kiságyba, akkor is ilyen hatásos lenne?

No comments: