Thursday, September 24, 2009

amióta egyszer alszunk napközben...

... azóta 7 és fél 9 között ébredünk, ebéd után szundizunk 2 órát, este 8-kor fekszünk. Kellemesebbek a nappalok, éjszakák, délelőtti program 12-ig, utána ebéd, alvás és délután is 7-ig játszózhatunk.
Más: egyedül falatozza a sajtot, sonkát, olivás masnit reggelire, próbálja a kanalazást.

Holnap utazunk jipééééééééééé!

No comments: