pálinkás jó reggelt!
Sunday, September 13, 2009
Rázzad, rázzad, rázzd meg jól :)
-Pannika, kérsz még?
-Gyere Kislányom...
-Megyünk aludni!
-Jó kislány vagy?
Neeem, nem, nnnnnem, neeeeeeeeeeeeeeem... fejrázással vegyítve...
No comments:
Post a Comment
Newer Post
Older Post
Home
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment