pálinkás jó reggelt!
Tuesday, September 22, 2009
Boldog Szülinapot Apu!
Panni ajándéka Apának egy képtartó mancs lenyomattal, és hogy jól fog viselkedni péntektől vasárnapig, amíg Anyu meglepetésén vagyunk Bikalon.
Sok boldogságot a 31-re Zsoltikám!!!
No comments:
Post a Comment
Newer Post
Older Post
Home
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment