Sunday, September 13, 2009

Panni és a Fiúk Bogdányban







Panni imádja az Unokatesóit. Bercivel, nevetgélnek, bújocskáznak, bandáznak, Áronnal veszekednek, mert Árcsi pont azokkal szeret játszani, amivel éppen Panni, Boldi dajkálja, szeretgeti, beszélget vele. Négyük között, a legnagyobb egyetértés a trambulinban van...

Pannit sokat viszem állatok közelébe, a Petneházy lovarda nagy kedvencünk, pénteken Bobek is velünk tartott, ahol végig simizhették a pacikat, gyíkot kergethettek, réten virágot szedhettek, fogócskázhattak, aztán jól elfáradtak :)

No comments: