Még mindig "kezezik", bárhova megyünk, fogja, elalvás előtt morzsolja, játék közben harapja.
Alvás: egyedül, kiságyban, fürdés után kéri a tápcsit, egyedül megy ágyba, megissza, mond egy "jó éjszakát" és álomra hajtja kis buksiát, reggel fél 10-ig szundizik.
Aha ez a történet sajnos nem a miénk, de nincs okom panaszra :)
7 körül vacsi, közös fürdés, mese olvasás, lámpa oltás, tápcsi, 5 perc-50 perc ringatás, puszilgatás, elalvás, reggel 5-6 körül jön az ágyunkba és fél 7-7-ig tekergéses alvás, finom puszikás ébresztés, nagy sóhajtás, "Appa, Annya" és egyéb cukiságok dumája.
Ki fut az én házamba? hát persze , hogy a Panni!!! Ölel, puszil, kedveskedik, imádni való!!!
A játszós barátnőkkel körtáncot szoktunk táncolni, elkapok 5-8 kis lurkót és indul a buli, bölcsi módra :)
No comments:
Post a Comment