









Ha Zsolti elutazik, csonka a család, az alattunk lakók nem értik, mi ez a halkság, hol vannak a lovak :) (ez majd egy külön bejegyzést érdemel) Panni nem érti, Apa miért nincs. Ma reggel kinyitotta a szemét, és a következő párbeszéd zajlott közöttünk:
-Apa???
-Apa elutazott, most nincs itt..
-Mhmmm... Süti?

Ezek után nem kellett gondolkodnom a reggelin...
Múlt hét eleje óta, mindent mond, két szavasokat is, szuper!!! (többek között ezt is :))
2 comments:
Gratulálok a dumás lányotokhoz!
Közlekedni is nagyon önnálóan tud.
Sok puszival, Mária és Sándor D.D.
Nahát ez a fúvós hármas is idetartozik, így "kommentálom" a látottakat. Esztikém ötleteidhez és a képekhez is gratulálok.
Aranyosak a gyerekek, Bercinek ugyan még a cumisüveg jobban áll a kezében. Gyakoroljatok, lesznek ezekből még zenei óvodások. Namut is jó pillanatban kaptad le.
Puszi mindenkinek, Mária
Post a Comment